TemaDil
Yabancı Dil Akademisi

Alanında uzman akademisyenler ile IELTS sınavından istediğiniz skoru elde edebilirsiniz. IELTS Genel ve Akademik sınavlarına yüzlerce öğrenci bizimle hazırlandı. Şimdi sıra sizde. Sınava 5 kişiyi aşmayan sınıflarda veya özel öğrencimiz olarak hazırlanabilirsiniz.

Sizi
Arayalım
  • 5 kişilik sınıflar

   Eğitimlerimize en fazla 5 öğrenci kabul ediyoruz. Öğrencilerimizle birebir ilgileniyoruz.

  • Kaliteli Eğitim

   Eğitimlerimizi mesleği İngilizce öğretmenliği olan ve mesleğinde uzman eğitmenler vermektedir.

  • Şeffaflık ve Dürüstlük

   Öğrencilerimizi eğitimin başından sonuna kadar doğru bilgilendiriyoruz. Onlara promosyon değil kaliteli bir eğitim vadediyoruz.

  IELTS Genel ve Akademik Kursları

  IELTS Hazırlık Programlarımızı en fazla 5 kişilik gruplar halinde gerçekleştiriyoruz. Programımız 80 saat sürmektedir ve IELTS sınavında test edilen tüm soru tipleri işlenmektedir. Talep olduğu takdirde öğrencilerimize birebir ders de vermekteyiz.

  IELTS Hazırlık Programı Detayları

  • Kurumumuzda çalışan eğitmenlerin tamamı alanlarında uzman üniversite hocalarıdır.
  • Eğitimlerimizde saygın yayınevlerinin en son çıkan kitapları kullanılmaktadır ve öğrencilerden kitap ücreti alınmamaktadır.
  • IELTS sınavlarına hazırlık programlarını sınav konusunda uzman eğitmenler vermektedir. Kurumumuz sınav hazırlık konusunda son derece tecrübeli ve uzman eğitmenlere sahiptir.
  • Eğitmenlerimizin tamamı İngilizce öğretmenliği formasyonuna sahiptir.
  • Eğitim boyunca öğrencilerimiz 6 binden fazla soru ve yüzlerce faydalı online kaynağa ücretsiz olarak erişebileceklerdir.

  IELTS Hazırlık Ders Programı

  Hafta İçi Programı

  Salı ve Perşembe günleri 19:00 – 21:50

  Haftasonu Programı

  Cumartesi ve Pazar Günleri 13:30 – 16:20

  Hakkımızda

  Mehmet Savaş Girgin

  19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli özel eğitim kurumlarında görev alan Savaş Girgin 2003 yılında Işık Üniversitesi İngilizce İşletme yüksek lisans programını tamamladı.

  Aynı yıl göreve başladığı İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulunda 2015 yılına kadar ön lisans, lisans ve hazırlık bölümlerinde dersler verdi. İşletme, istatistik, uluslararası ticaret, bankacılık ve finans bölümlerinde de derslere giren Savaş Girgin,  bu bölümlerde okutulan materyallerin hazırlanmasında görev aldı. Yöneticileri tarafından önce materyal ofis, ardından müfredat geliştirme ve değerlendirme merkezi (curriculum development and assessment center / CDAC), daha sonra da testing office’de görevlendirildi. British Council’in düzenlemiş olduğu Avrupa Ortak Dil Kriterleri (Common Eurepean Framework) ve Teacher Training eğitim programlarını tamamladı. Bu eğitim sürecinin ardından CDAC’de görev yaptığı takım arkadaşları ile birlikte İngilizce Hazırlık Okulu bünyesinde görevli okutmanların derslerini izledi, gözlem sonrası geribildirimde bulundu ve gözlemlerinin sonuçlarını yönetime raporladı. Ders verme, ders izleme, raporlama gibi görevlerin yanında Hazırlık Okulu bünyesinde ders veren okutmanlara hizmet içi eğitim verdi. Testing Office’de görev yaptığı yıllarda İngilizce Hazırlık Okulunda verilen tüm sınavlardan sorumlu oldu. Yine bu süreçte Sabancı Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu bir hafta süren TEA (Testing&Evaluation&Assessment) çalıştayına katıldı. Lisans sınıflarında verdiği derslerin yanında sürekli eğitim merkezinde TOEFL IBT dersleri verdi.
  İngilizce eğitiminin yanı sıra yönetim bilimleri ve örgütsel davranış konularına da ilgi duyan Savaş Girgin 2014 yılında İşletme Doktora programına başladı. Örgüt kültürü, örgütsel sinizm, örgütsel sessizlik, liderlik teorileri özellikle ilgi alanına giren kavramlar oldu. Doktora çalışmalarında İbn Haldun’un Mukaddimesini, vakıf üniversitelerinde örgüt kültürünün örgütsel sessizlik üzerindeki etkisini, örgütsel sinizmi ele alan Savaş Girgin şu sıralar örgütsel davranış alanında bir konu üzerine tez yazmaktadır.
  Profesyonel hayatında dönüm noktası olarak nitelediği Ekim 2015’de kardeşi Seçkin Girgin ile birlikte TemaDil’in altyapısını oluşturacak çalışmalara başladı. Aynı yıl İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İngilizce Hazırlık bölümünde yarı zamanlı olarak ders vermeye başladı.
  2017 yılının Mayıs ayında TemaDil İngilizce eğitimini online platforma taşıdı. İlk işi 9 Temmuz 2017 tarihindeki YÖKDİL hazırlık programını tasarlamak oldu. Mesleki yaşamında bir ilk olan online eğitim sistemine de bu programla başlamış oldu. Bugünlerde TemaDil online eğitim platformunun gelişmesine katkı sağlayacak yenilikçi fikirler üzerinde çalışan Savaş Girgin, TemaDil’in İngilizce dil eğitiminde model alınacak bir noktaya geleceği inancıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
  Devamı

  Seçkin Girgin

  2001 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İki yıl boyunca özel bir okulda İngilizce öğretmeni olarak çalıştı. Askerliğini 2003 yılında Deniz Eğitim Öğretim Komutanlığı bünyesinde yer alan Genel Sekreterlik ve Dil Okulu Komutanlığı’nda yaptı. Bu dönemde hem protokol subaylığı hem de subay ve astsubay sınıflarında İngilizce öğretmenliği yaptı.


  2004 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’ndeki görevine başladı. Aynı yıl Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde yüksek lisans programına kayıt oldu ve 2006 yılında bu bölümü tamamladı. 2005 yılında Ticaret Üniversitesi Hazırlık Okulu bünyesinde öğretmenlerin materyal paylaşabilecekleri bir platform oluşturdu. Bu platform çok kısa süre binlerce otantik materyalin yer aldığı bir veritabanı haline geldi.
  İstanbul Ticaret Üniversitesinin tüm fakülte ve bölümlerinde mesleki İngilizce ve iş İngilizcesi dersleri verdi. Aynı zamanda Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Medya ve İletişim Sistemleri, Görsel İletişim ve Tasarım bölümleri için materyaller hazırladı ve kitaplar derledi.
  Aynı yıllarda ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanan TOEFL IBT eğitimlerine katıldı ve akademik İngilizce sınavları ile ilgili çalışmalar yürütmeye başladı. Bu dönemde yüzlerce öğrenciyi TOEFL IBT ve IELTS sınavlarına hazırladı. Aynı zamanda YDS üzerine çeşitli materyaller derledi ve yine yüzlerce öğrenciyi bu sınava hazırladı.
  Son yıllarda özellikle uzaktan eğitim ve otantik materyallerin eğitim amaçlı kullanımı ile ilgili çalışmalarda bulunan Seçkin Girgin Ticaret Üniversitesi’ndeki görevinin yanısıra TemaDil bünyesinde uzaktan eğitim programlarının oluşturulmasında görev almaktadır.

  Devamı

  İletişim
   İçerenköy Mahallesi, Topçu İbrahim Sokak, Pak Plaza, No:5/3, Ataşehir, İstanbul

   Kozyatağı Metro 3 numaralı çıkış.

   info@temadil.com

   0216 573 1115